Rokita 2005. Turniej w Suchym Lesie. 7.03.2015

Wygrana Rokity Rokietnica 3:2!!

• autor: Monika, 2017-09-18 10:44

...

"Nadejszła wielkopomna chwila"....

Podczas III kolejki w rundzie jesiennej Rokita Rokietnica podejmowała u siebie Orły Pniewy. Mimo małej frekwencji zawodników (6 nieobecnych), Diabły z Rokietnicy pokazały się z bardzo walecznej strony!! I połowa spotkanie to w miarę spokojna gra, obie drużyny przeprowadziły po kilka akcji, które nie przyniosły zmiany rezultatu - do przerwy 0:0

II połowa to festiwali bramek oraz emocje sięgające Ligii Mistrzów. Na prowadzenie wychodzi Rokita po asyście Kuby Bręka i strzale Michała Budzicz (1:0). Goście szybko wyrównują na 1:1 po rzucie wolnym, który podyktowany był w pobliżu pola karnego (bramkarz złapał piłkę poza polem karnym). Zawodnicy Rokity bojowo nastawieni do gry, dali do zrozumienia kto rządzi na boisku i kapitan zespołu gospodarzy Nikodem Jałowiecki posyła piłkę w siatkę bramki (2:1). Orły Pniewy jak sama nazwa wskazuje, ani myślały o poddaniu się i doprowadzają do wyrównania. Kropkę na przysłowiowym "i" postawili zawodnicy Rokity Rokietnica - Kuba Bręk zmienia wynik spotkania na 3:2 dla gospodarzy!!

Brawo Panowie i Panie!! Brawo Panie Trenerze!!!Tak trzymać!!

Co ważne!! Była chęć gry, była walka!! Wynik mówi sam za siebie. Oby progres trwał nadal!! Gratulacje

Liderem w klasyfikacji bramek i asyst jest MICHAŁ  TARKA  (2  bramki, 2 asysty) GRATULACJE!!

BRAMKI I ASYSTY MECZU:

- Kuba Bręk - 1 bramka, 1 asysta,

- Nikodem Jałowiecki - 1 bramka,

- Michał Budzicz - 1 bramka  (Michał przepraszam za pomyłkę, nie zawsze wszystko widać, dzięki za info!!!).

Proszę, aby zawodnicy, którzy podczas meczu zdobyli bramkę lub  mieli asystę informowali mnie o powyższym fakcie po skończonym spotkaniu (NIE W TRAKCIE!!!). Pozwoli mi to na rzetelne prowadzenie statystyk meczowych.