Aktualności

LIDERA NIE BĘDZIE....

• autor: Monika, 2017-11-01 11:18

...

Podczas sobotniej kolejki w rundzie jesiennej Rokita Rokietnica podejmowała u siebie zespół z Wysogotowa. Pierwsza połowa spotkania rozgrywana była pod dyktando Rokity. Przełożyło się to na prowadzenie gospodarzy po asyście Karola Podgórnego i strzale Janka Jabłońskiego (1:0). Dużo nie brakowałoby, aby gospodarze wyrównali pod koniec I połowy, jednak pewna interwencja obrońcy Marcina Pruchniewskiego utrzymała wynik na 0 z tyłu.

W drugiej połowie, Rokita to zupełnie inny zespół....Rzut karny podyktowany dla gości, który został w 100% przez nich wykorzystany (1:1), całkowicie rozłożył gospodarzy na łopatki.  Wynik zmieniał się na 1:2, aby ostatecznie spotkanie zakończyło się przegraną Rokity Rokietnica 1:3.

Szkoda, że nie wygraliśmy, tym bardziej, że pozycja lidera była tak blisko....